OTO Przygoda

Szkoła MMsnow nauka jazdy na nartach 1os/1h

ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu

OPIS PRZYGODY:

Nauka jazdy na nartach odbywa się na terenie Ośrodka Narciarskiego Partecznik w Wiśle. Dysponuje on dwoma trasami narciarskimi:

  1. Trasa łatwa dla początkujących - idealna na stawianie pierwszych kroków na nartach, w szczególności małych dzieci.
  2. Trasa trudniejsza dla średnio zaawansowanych narciarzy - idealna na doskonalenie i doszlifowywanie umiejętności narciarskich.

Instruktor wybiera odpowiedni stok narciarski, aby zajęcia przeprowadzone były w sposób jak najbardziej bezpieczny i efektywny.

Szkolenie narciarskie dla początkujących:

Osoby, które są pierwszy raz na nartach lub początkujące, trenują na stoku bardziej płaskich o mniejszym nachyleniu, tak aby na początek spokojnie opanowały podstawy związane m.in. z zachowaniem bezpieczeństwa na stoku, nauką prawidłowego podchodzenia na nartach, opanowania techniki hamowania, jazdy wyciągiem orczykowym i podstawowych skrętów.

Szkolenie narciarskie na średnio zaawansowanych:

Osoby, które już opanowały podstawowe elementy techniki, aby dalej rozwijać swoje umiejętności trenują na stoku dłuższym, o większym nachyleniu i mają specjalnie dobrane ćwiczenia przez Instruktora tak aby doskonalić i rozwijać technikę jazdy na nartach. Dzięki urozmaiconym treningom narciarskim kursant może w bezpieczny sposób szybko opanować różnego rodzaju skręty oraz poczuć jeszcze lepszą kontrolę nad nartami jadąc na stromych stokach i przy większej prędkości.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Z nauki jazdy można skorzystać w sezonie zimowym w godzinach pracy Wyciągów Narciarskich Partecznik.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Sesja floatingu

(0)

120 zł

80-275 Gdańsk ul. Wincentego Pstrowskiego 26

Sauna Ganbanyoku 60min

(0)

59 zł

tychy jaśkowicka 15

SimSpot Łódź - Symulator A320

(0)

499 zł

Port lotniczy Łódź- Lublinek ul. Generała Stanisława Maczka 35 94-328 Łódź

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie