OTO Przygoda

Lot widokowy paralotnią

LOKALIZACJA:  Białystok
Cena: 249 zł
Dostępna ilość: 10
POSIADANE DOKUMENTY:
Badania lekarskie
Ubezpieczenie OC dla pilotów paralotnii
Uprawnienia pilota paralotnii
Zaświadczenie o wpisie do rejestru podmiotów szkolących w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego (Wpis do rejestru podmiotów szkolących)
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu

OPIS PRZYGODY:

Lot widokowy na paralotni dwuosobowej (tandem). Start wykonywany jest przy pomocy profesjonalnej wyciągarki. Hol ma wysokość co najmniej 500m, później, po zakończeniu holu swobodny lot bez silnika z lądowaniem w miejscu startu. Lot może być wykonywany tylko przy dobrej pogodzie (bez opadów deszczu i spokojnym, nie porywistym wietrze). Terminy lotu ogłaszamy z maksymalnie dwudniowym wyprzedzeniem po uwzględnieniu warunków pogodowych. Latamy nie tylko w weekendy i dni wolne ale również w tygodniu.

Nie wymaga tak idealnych warunków jak lot termiczny. Po wyholowaniu pilot z pasażerem lecą na niższej (w porównaniu do lotu termicznego) wysokości.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Brak przeciwwskazań lekarskich, waga do 100kg, umiarkowana sprawność fizyczna (w czasie startu i lądowania może zaistnieć konieczność krótkiego podbiegnięcia po płaskim terenie).

PROPONOWANE PRZYGODY:

Lot paralotnią w tandemie z videofilmowaniem

(0)

250 zł

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Lot paralotnią w tandemie

(0)

200 zł

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie