OTO Przygoda

OFF ROAD ADVENTURE 3H

LOKALIZACJA:  Poznań
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu
DODAJ DO PLECAKA

OPIS PRZYGODY:

Poznaj świat motoryzacji z zupełnie innej strony. Zasiądź za sterami jednego z naszych profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych. Przed Tobą do pokonania trasa długości ponad sześćdziesięciu kilometrów, którą pokonasz w około trzy godziny. Poznasz podstawy zachowania w terenie, poczujesz zastrzyk adrenaliny oraz nauczysz się technik nawigacji rajdowych. Wjedziesz na ekstremalny tor off road gdzie dowiesz się jak zjeżdżać z prawie pionowych ścian i podjeżdżać w miejscach, gdzie trudno to zrobić pieszo. Poznasz zachowanie samochodu w błocie, a jeśli nie pokonasz przeszkód błotnych zgodnie z wytycznymi instruktora... poznasz i nauczysz się samodzielnie używać wyciągarki,zblocza, hi-lifta lub trapów. Brzmi niezrozumiale - spokojnie, wytłumaczymy, pokażemy i zadbamy byś przez cały czas był bezpieczny

Możesz zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących, również dzieci.

Przez cały czas trwania przejazdu nad bezpieczeństwem będzie czuwał jeden z naszych doświadczonych instruktorów. Nasza kadra to wieloletni użytkownicy pojazdów 4x4, podróżnicy, uczestnicy i organizatorzy rajdów. Nie wahaj się pytać o wszystko co związane z jazdą terenową - odpowiedzą, doradzą, wyjaśnią.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Warunkiem uczestnictwa w przygodzie jest (dot. kierowcy) posiadanie ważnego Prawa Jazdy oraz (dot. wszystkich uczestników) nie pozostawanie pod wpływem jakiejkolwiek substancji psycho-aktywnej (z lekami włącznie)

Odzież, najlepiej outdoorową należy dostosować do panujących warunków atmosferycznych, istnieje ryzyko ubrudzenia butów błotem.

Jeśli udział biorą też dzieci a ich wzrost tego wymaga, należy zabrać ze sobą foteliki samochodowe. Jeśli opiekunowie dzieci nie są ich rodzicami, muszą też posiadać oświadczenie o powierzeniu pieczy podpisane przez rodziców.

PROPONOWANE PRZYGODY:

OFF ROAD ADVENTURE

(0)

300 zł

Poznań

OFF ROAD ADVENTURE 1,5 H

(0)

400 zł

Poznań, Oborniki Wielkopolskie, Suchy Las, Przeźmierowo

OFF ROAD ADVENTURE 2H

(0)

500 zł

Poznań

OFF ROAD ADVENTURE 2H

(0)

500 zł

Oborniki Wielkopolskie

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie