OTO Przygoda

Off Road Adventure 3H

LOKALIZACJA:  Poznań
ŻYWIOŁ:
SEZON:
Voucher jest ważny przez 12 m-cy od daty zakupu

OPIS PRZYGODY:

Poznaj świat motoryzacji z zupełnie innej strony. Zasiądź za sterami jednego z naszych profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych. Przed Tobą do pokonania trasa długości ponad sześćdziesięciu kilometrów, którą pokonasz w około trzy godziny. Poznasz podstawy zachowania w terenie, poczujesz zastrzyk adrenaliny oraz nauczysz się technik nawigacji rajdowych. Wjedziesz na ekstremalny tor off road gdzie dowiesz się jak zjeżdżać z prawie pionowych ścian i podjeżdżać w miejscach, gdzie trudno to zrobić pieszo. Poznasz zachowanie samochodu w błocie, a jeśli nie pokonasz przeszkód błotnych zgodnie z wytycznymi instruktora... poznasz i nauczysz się samodzielnie używać wyciągarki,zblocza, hi-lifta lub trapów. Brzmi niezrozumiale - spokojnie, wytłumaczymy, pokażemy i zadbamy byś przez cały czas był bezpieczny

Możesz zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących, również dzieci.

Przez cały czas trwania przejazdu nad bezpieczeństwem będzie czuwał jeden z naszych doświadczonych instruktorów. Nasza kadra to wieloletni użytkownicy pojazdów 4x4, podróżnicy, uczestnicy i organizatorzy rajdów. Nie wahaj się pytać o wszystko co związane z jazdą terenową - odpowiedzą, doradzą, wyjaśnią.

WARUNKI KORZYSTANIA:

Warunkiem uczestnictwa w przygodzie jest (dot. kierowcy) posiadanie ważnego Prawa Jazdy oraz (dot. wszystkich uczestników) nie pozostawanie pod wpływem jakiejkolwiek substancji psycho-aktywnej (z lekami włącznie)

Odzież, najlepiej outdoorową należy dostosować do panujących warunków atmosferycznych, istnieje ryzyko ubrudzenia butów błotem.

Jeśli udział biorą też dzieci a ich wzrost tego wymaga, należy zabrać ze sobą foteliki samochodowe. Jeśli opiekunowie dzieci nie są ich rodzicami, muszą też posiadać oświadczenie o powierzeniu pieczy podpisane przez rodziców.

PROPONOWANE PRZYGODY:

Abyś odkrył przygodę swoich marzeń używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w naszej polityce plików cookie